Губернатор Кіровоградської області звільняється, щоб прийняти участь в АТО

Дата публікації
Губернатор Кіровоградської області звільняється, щоб прийняти участь в АТО

Олександр Петік зібрався в армію. / kr-region.com

Голова ОДА сподівається, що зможе використати свій життєвий досвід для підняття бойового духу серед військових

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Петік заявив, що подає у відставку, щоб піти в армію.

Про це він розповів під час брифінгу.

За словами Олександра Петіка, заява про звільнення вже лежить в Адміністрації президента, подальше рішення — за Петром Порошенко. Разом із тим обласний військомат уже взяв у нього всі необхідні документи.

"Зараз же я зобов'язаний виконувати свої обов'язки на посаді голови облдержадміністрації, - підкреслив Олександр Петік.

Губернатор Кіровоградської області розповів, що під час навчання на військовій кафедрі Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка він отримав військове звання лейтенанта. Після того Петік проходив службу в запасі, а в запасі вже виріс до майора.

Чиновник сказав, що до рішення піти в армію його спонукали причини морального характеру. Голова ОДА сподівається, що зумів би використати свій життєвий досвід для підняття бойового духу серед військових і хотів би попрацювати над тиловим забезпеченням.

"Справа в тому, що коли 47 "200-х" приймеш (загиблих з Кіровоградської області), і ці панахиди, і дивишся в очі матерям молодшим за себе…то… всьому є межа. В 50 років я усвідомлюю, що воїн з мене в окопах не дуже... Але я знаю, що можу бути цінним у військовому середовищі. Наприклад, як організатор я в Кіровоградській області збудував спеціалізовану бригаду територіальної оборони (три батальйони). Це єдина в Україні така структура військова. Кожна область по одному батальйону, а у нас бригада. І все це область взувала, екіпірувала. Тобто у мене є організаторський досвід і я майор запасу…". - розповів Петік.

Нагадаємо, голова Полтавської облради поїхав добровольцем воювати в зону АТО.

Наступна публікація