Губернатор Львівщини: я працюватиму, поки мене не звільнить президент

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк все ж таки не збирається у відставку після подій 9 травня у Львові.

Губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк запевнив, що досі працює на своїй посаді попри написану ним заявку про звільнення після подій 9 травня у Львові.

"Так, я досі губернатор, тому що призначав мене на цю посаду президент нашої держави Віктор Федорович Янукович, і я буду працювати на ній, і добросовісно виконувати свої обов'язки до тих пір, поки президент не підпише указ про звільнення мене із займаної посади", - сказав Цимбалюк в ексклюзивному коментарі ТСН.

На прохання журналіста оцінити адекватність чи неадекватність дій міліції під час заворушень у Львові, Цимбалюк відповів:

"Я працюю головою облдержадміністрації і не маю права втручатися у дії правоохоронців. Через те зараз працює комісія, створена за дорученням президента, яка дасть відповіді на усі запитання: хто спровокував, хто є провокатором, чи це конкретна політична сила, чи окремі особи, і вони обов'язково понесуть законне покарання", - запевнив він.

Як відомо, після заворушень у Львові на День Перемоги Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку. Пізніше він пояснив, що написати її його змусили представники ВО "Свобода". Він також висловив жаль, що події у Львові "додали гіркоти до такого світлого свята – 9 Травня, яке вже багато десятиліть для усіх людей доброї волі є символом перемоги добра над злом".

У відповідь голова фракції ВО "Свобода" Львівської обласної ради Ірина Сех порадила губернатору Львівщини застрелитись. "Після того, як ви не виконали своїх обіцянок (про відставку - прим. ред.), за правилами офіцерської честі, ви мали б приставити пістолет до скроні", - зазначила вона.

Читайте також:

Губернатор Львівщини: жменька ультрарадикалів – не обличчя Львова

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

У Львові почалися арешти націоналістів у справі про 9 травня

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

ВідеоТягнибок та Цимбалюк про події у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: