Губернатор відбиратиме автомобілі газовиків за відключення газу населенню

Відключення двох сел від газопостачання обурило голову Житомирської ОДА.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук пообіцяв "розібратися" з тими, хто відключає селища області від газу за борги.

На Житомирщині, сталася надзвичайна ситуація у зв'язку з відключенням 7 листопада від газопостачання селищ Новогуйвинськ та Озерне, які наразі вже до нього підключені.

Рижук висловив обурення з цього приводу, адже "владою в Україні є народ".

"То чому ви не підняли народ, щоб вони розблокували опломбовану котельню? Якщо ще раз таке допустить "Житомиргаз", я підніму людей особисто, ми до газовиків приїдемо, їхню контору заблокуємо і їхні автомобілі продамо. У нас сталася надзвичайна подія, селища відключили, брутально порушено права і свободи громадян, які заплатили за цей газ. прийшла пора приймати рішення і вони важкі", - сказав він.

За словами голови облдержадміністрації, ВАТ "Житомиргаз" відключив згадані селища від газу, не повідомивши про це керівництво області та передчасно, оскільки селища мали можливість розрахуватися за газ до 14 листопада, тоді як відключення відбулося 7-го.

"За невчасні розрахунки ми будемо притягувати до відповідальності чиновників", - сказав Рижук.

При цьому губернатор зауважив, що влада і надалі контролюватиме стан розрахунків регіону за енергоносії та газ та проведе переговори з керівництвом "Нафтогазу України" про те, щоб уникнути надалі таких ситуацій з відключенням селищ за борги.

Водночас голова ОДА пообіцяв, що керівники райдержадміністрацій та їхні заступники "будуть звільнені, якщо вони будуть морозити людей".

Раніше повідомлялося, що через борги ВАТ "Житомиргаз" відключив від газопостачання селища Новогуйвинськ та Озерне Житомирської області.

Раніше журналісти програми "Гроші" дослідили, що можновладці-корупціонери разом зі спільниками-аферистами продають українцям розбавлений газ. Саме тому до конфорок газових плит населення доходить ледве горюча суміш.

Читайте також:

Українців лякають холодною зимою, якщо газ для населення не подорожчає

 Тепло в квартирі: за кожен градус недогріву - мінус 5% в оплаті за опалення

 Опалення для бюджетників подорожчає на 50%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: