Губернатор Закарпаття буде судитися з Тимошенко

Губернатор не згодний з доганою, яку на днях отримав від уряду Тимошенко.

Голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші повідомив, що оскаржить у суді рішення уряду про оголошення йому догани за утримання на посаді голови Іршавської райдержадміністрації пенсіонера Максима Хохлові.

Голова ЗОДА переконаний, що не порушив цим рішенням законодавства, оскільки всі процедури було узгоджено із Секретаріатом президента у відповідні законодавству терміни, повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, 27 травня оголошено догану голові Закарпатської облдержадміністрації Олегу Гаваші.

"Встановлено, що голова Іршавської райдержадміністрації Максим Хохлов (якому 27 серпня 2008 року виповнилося 60 років) досі перебуває на держслужбі, у той час як уряд не підтримав пропозицію облдержадміністрації щодо продовження строку його повноважень", - такою є аргументація Кабміну.

Натомість голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші має свою думку з цього приводу.

"Оскільки Максим Михайлович успішно виконував покладені на нього обов’язки і виявив бажання надалі працювати, керівництво облдержадміністрації прийняло рішення звернутись в центральні органи влади про продовження йому строку повноважень.

У визначені законом терміни відповідне подання було направлено в Секретаріат та Кабмін. Підкреслюю, подання було зроблено відповідно до чинного законодавства і у визначені терміни. Секретаріат погодив наше подання, однак Кабінет міністрів його не підтримав, при цьому жодного обґрунтування цього непогодження не було наведено".

"Це розпорядження Кабміну буду оскаржувати в суді, - заявив Гаваші. - Як голова облдержадміністрації я не порушив жодної букви закону".

За інформацією прес-служби Закарпатської ОДА, протягом тривалого часу в Закарпатській області залишаються вакантними 9 посад голів та заступників голів райдержадміністрацій, окремі з них - з 2007 року.

Так, з лютого 2008 року не затверджують заступника голови ОДА з гуманітарних питань, другий рік поспіль у Великоберезнянському районі є тільки виконуюча обов’язки голови.

Обласною та районними державними адміністраціями, дотримуючись всіх вимог діючого законодавства, протягом 2008-2009 років надіслано в Кабмін 12 подань щодо погодження призначень на посади заступника голови облдержадміністрації, голів та заступників голів райдержадміністрацій.

Жодну з кандидатур на призначення Кабмін не погодив.

Читайте також:

Уряд оголосив догану губернатору Закарпаття

"Єдиний центр" покинув губернатор Житомирщини

Ульянченко хоче віддати Київську область своєму заступнику

Члени "Єдиного центру" масово тікають від Балоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: