Гучні заяви на засіданні уряду

Віктор Янукович під час засідання уряду допустив тимчасове відновлення діяльності парламенту, згадав про зиму і насварив Шуфрича.

Без парламенту ніяк

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович не виключає, що проект держбюджету на 2008 рік буде розглянутий в ході парламентських слухань.

Як передає УНІАН, про це прем`єр заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

Віктор Янукович
РБК-Україна
Віктор Янукович поговорив про насущні проблеми
Він підкреслив, що підготовка якісного бюджету є основним завданням для уряду. "На вересень бюджет повинен бути підготовлений. Яка буде форма його заслуховувати, ми повинні це питання розглянути і ухвалити рішення. Можливі парламентські слухання, тому що парламент фактично не діє, він заблокований. Якщо він і вийде на роботу, то вийде на роботу на день, можливо на два не більше", - сказав Янукович. Він додав, що з цього питання радитиметься з президентом і з керівниками парламентських фракцій, оскільки необхідно зробити експертизу бюджету за участю всіх гілок влади і оформити певним документом.

Прем'єр зазначив, що подібна ситуація в Україні виникла вперше, проте необхідно готуватися до ухвалення бюджету цього року. Він доручив першому віце-прем`єр-міністру Миколі Азарову попрацювати на своєму рівні з бюджетним комітетом і Секретаріатом президента. "Я просив би попрацювати, і ми домовилися скоординувати цю роботу з підготовки бюджету і його розгляду. Це надзвичайно важливе питання і про це ми теж говорили з президентом", - сказав Янукович.

Згадали про зиму

Віктор Янукович також нагадав про необхідність готуватися до зими і запропонував провести в Алчевську виїзне засідання Кабміну з цього питання.

"Є багато різної інформації з різних регіонів і міст, я маю на увазі негативної. Вкрай назріла необхідність розглянути це питання", - сказав Янукович.

Глава уряду доручив віце-прем`єр-міністру України Володимиру Рибаку, міністру з питань житлово-комунального господарства Олександру Попову, міністру з питань регіонального розвитку Володимиру Яцубі підготувати виїзне засідання уряду. "Швидше за все, виїзне засідання проходитиме в Алчевську. Ми подивимося в цьому місті й проведемо аналогії по інших регіонах", - додав він.

Янукович також зазначив, що виїзне засідання уряду має відбутися наступного тижня.

Шуфрич отримав на горіхи

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович зробив зауваження міністру з надзвичайних ситуацій Нестору Шуфричу, як куратору в уряді над Закарпатською областю, за припинення роботи державного підприємства "Солотвинський солерудник".

"Я роблю вам зауваження, Нестор Іванович. Чотири місяці як зупинено державне підприємство. Хто несе за це відповідальність? Губернатор стукає в усі двері. Я змушений узяти вертоліт, полетіти й подивитися на все це на власні очі. Тому разом із Мельником (міністр МінАПК Юрій Мельник), - ви поряд сидите, - і я вам говорю, що ви не праві", - сказав Янукович.

Прем`єр-міністр також повідомив, що до 4 вересня має бути розроблено план заходів, який попередньо буде розглянутий фахівцями і потім затверджений на загальних зборах трудового колективу.

Янукович вважає, що необхідно змінити підпорядкування цього підприємства – передати з МінАПК у Мінпромполітики. "Трохи змінилися часи, колись воно було в АПК, але, мені здається, що зараз його потрібно передати в Міністерство промислової політики. Там страждають люди, й це єдине підприємство в цьому регіоні", - зазначив він.

Прем'єр також запропонував Нестору Шуфричу відзвітувати в кінці засідання уряду про стан справ у регіонах, потерпілих від надзвичайних ситуацій. "Я вам таке завдання давав, правда, вчора вночі, але я вважаю, що вам ночі було достатньо", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: