Гучні заяви Януковича

Сьогодні прем'єр-міністр зробив низку важливих заяв, більшість з яких стосується роботи Кабінету міністрів.

Віктор Янукович
УНІАН
Віктор Янукович виступив на засіданні уряду.
На засіданні уряду 15 серпня 2007 року прем'єр-міністр України зробив низку заяв, що стосуються роботи урядових установ та ситуації в Україні.

Зокрема, голова уряду доручив Міністерству фінансів і Міністерству економіки України негайно відкликати з відпусток керівників державних підприємств і міністерств, які не виконують завдань по поповненню прибуткової частини бюджету. 

"У нас є відставання, і за два тижні до початку вересня ми його повинні подолати. Це дуже серйозна робота, і кожен з вас нестиме персональну відповідальність. Хоч на копійку до вересня не буде забезпечена дохідна частина бюджету, будуть прийняті найжорсткіші заходи при всій пошані до вас", - заявив Янукович.

Прем'єр також пообіцяв звільнити чиновників, з вини яких може затриматися підвищення зарплат і пенсій з 1 вересня 2007 року.

"1 вересня - якщо на один день буде затримано підвищення зарплат чи пенсій – усіх відповідальних співробітників буде звільнено… Напередодні виборів. Аби ви про це знали", - заявив він.
 
Янукович рекомендував міністрам зібрати нараду, проаналізувати ситуацію з цього питання і негайно вжити заходів.

Також голова уряду заявив про необхідність виконання графіка зі створення запасів паливних ресурсів на осінньо-зимовий період. 

"Я знаю, що необхідні обсяги палива накопичуються – газу і вугілля. Але потрібно уважно стежити за графіком", - сказав Янукович. Він також доручив віце-прем`єр-міністру Володимиру Рибаку, міністрам регіонального розвитку і з питань житлово-комунального господарства забезпечити контроль зі створення необхідних запасів палива. 

"У вересні потрібно підбити підсумки, і у вересні ліквідовувати всі недоліки. Це першочергове завдання", - наголосив прем'єр.

Також він звернувся до керівництва міністерств із вимогою вирішити ситуацію із залишками коштів на рахунках до середини вересня. Янукович вважає неприпустимим, щоб на рахунках міністерств залишалося більше коштів, ніж дозволено законодавством, і вимагає від керівництва відомств вирішити ситуацію до середини вересня. 

“Я зараз не перелічуватиму ці міністерства (там, де є залишки), ви їх усі добре знаєте. До середини вересня, якщо залишки будуть на рахунках, вони будуть всі зняті з рахунків, шановні колеги, щоб ваші колективи про це знали, що завдяки вашій недбалій роботі вони будуть без грошей”, - сказав прем'єр.
 
Він також підкреслив, що на рахунках має залишатися стільки коштів, скільки належить. “Я знаю, що є затримки з тендерами, є й ще деякі питання, які залежать об`єктивно від вас", - додав він. 

Зрештою, прем'єр доручив Мінфіну забезпечити своєчасне фінансування державної закупівлі зерна.

"Ми зібрали 15 мільйонів тонн зерна – це на один мільйон більше, ніж торік. Раніше за це давали "зірки", за радянських часів. Була нещадна посуха, але регіони витримали. Ми трохи допомогли, але все це завдяки селянам", - сказав він. 

Кабінет міністрів України
УНІАН
Кабмін традиційно зібрався в середу.
Янукович також вважає, що Україна має змогу забезпечити необхідний обсяг експорту зерна, і уряд не буде його стримувати, аби національні сільгоспвиробники одержали прибуток за вирощений врожай. 

Глава уряду також вважає за необхідне "зробити все, щоб зібрати кукурудзу, круп`яні і вийти на нормальну економіку". Крім того, Янукович доручив галузевим міністерствам забезпечити підготовку до проведення осінньо-польових робіт. 

Прем'єр також пообіцяв не стримувати експорт зерна.

"У нас є всі можливості забезпечити необхідний обсяг експорту, і ми нічого не будемо тут стримувати, а будемо створювати умови для того, щоб наші працівники сільського господарства мали можливість заробити нормальні кошти", - заявив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: