Перейти до змісту
Гурток для хлопців, що ростуть без батька: у Кривому Розі запрацював проєкт "Мудрий тесля"

Гурток для хлопців, що ростуть без батька: у Кривому Розі запрацював проєкт "Мудрий тесля"

Хлопчиків навчатимуть практичних речей.

У Кривому Розі відкрилася майстерня для хлопчиків "Мудрий тесля". Тут юне покоління представників сильної статі, які виховується у родинах без батька, безкоштовно навчатимуть теслярської справи. 

Як повідомили ТСН.ua організатори проєкту - активісти ГО "Кривий Ріг за сім’ю", ідея створення такої майстерні - не нова. Вона належить жителю Черкас Віталію Андрійцю. Він створив таку майстерню у своєму місті, і цю ініціативу підхопили інші міста України.

мудрий тесля

"У новинах вийшов сюжет про роботу такої майстерні у Черкасах. Ми вирішили й собі спробувати і організувати такий проєкт у Кривому Розі. На одному з форумів ми познайомилися з його автором Віталієм Андрійцем і запитали, чи не проти він, щоб ми відкрили подіне у нашому місті. Він погодився і підтримав нас", - розповідає ТСН.ua голова ГО "Кривий Ріг за сім’ю" Олег Подкопаєв.

мудрий тесля

Як говорять організатори, проєкт орієнтований на хлопчиків з неповних родин, які виховуються без батька. Таким чином дітям хочуть компенсувати відсутність батьківського плеча у родині і навчити майбутніх чоловіків практичних речей, які знадобляться їм у майбутньому.

мудрий тесля

Майстерню "Мудрий тесля" відкрили у Саксаганському районі Кривого Рогу, щоб дітям з усіх районів Кривого Рогу було однаково зручно діставатися. Приміщення, де навчатимуть хлопчиків теслярської справи, достатньо велике і просторе, займає 40 метрів квадратних. Організатори проєкту забезпечили майстерню усім необхідним обладнанням та інстументом. Молотки, викрутки та інші необхідні для навчання хлопчиків інструменти надали небайдужі городяни.

мудрий тесля

Викладатиме курс криворізький підприємець Євген Хоменко. Він батько трьох дітей і останні кілька років працює шевцем.

мудрий тесля

"Я хочу наголосити, що цей проєкт повністю безкоштовний. Але ми не відмовляємося від допомоги, можливо, є бажаючі викладати, ми будемо раді таким людям. Ми обіцяємо дотримуватися усіх карантинних вимог, площа приміщення нам це дозволяє", - говорить ТСН.ua Олег Подкопаєв.

мудрий тесля

Курс розрахований на дітей віком від 7 до 12 років, які будуть розподілені за віком в групи. Навчання стартує від моменту відкриття. На сьогодні до гуртка вже записалися 13 хлопчиків.

мудрий тесля

Автори проєкту говорять, що не ставлять за мету дати фах учням майстерні, а прагнуть аби діти здобули практичні знання, які зможуть використовувати для роботи по дому.

Нагадаємо, що у Києві вручили волонтерські премії 2019 року. Серед номінантів автор проєкту "Мудрий Тесля" Віталій Андрієць, який заснував майстерню для хлопчиків, що ростуть без батька.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин