Гуцули зупинили кортеж Ющенка

Втративши надію добитися правди від місцевих чиновників, мешканці прикарпатського села перекрили дорогу президентським автомобілям.

Мешканці села Раковець Богородчанського району Івано-Франківської області зупинили на дорозі поблизу президентської резиденції "Синьогора", що в селі Гута кортеж, в якому їхав президент Віктор Ющенко.

Цю інформацію підтвердили також в прокуратурі Богородчанського району.

За словами очевидців, це сталося вранці 24 лютого на сільській дорозі, яка веде з резиденції.

Люди ще з ночі чекали на Віктора Ющенка, який мав повертатися зі святкування свого дня народження. Селяни спочатку активно замахали державними прапорами, побачивши ще здалеку президентський кортеж. Віктор Ющенко вийшов з авто до людей, які йому розповіли про незаконний, на їхню думку, розподіл паїв колишнього сільського господарства "Верховина".

Селяни (в основному жінки) також розповіли президентові, що шукають правду ще з 2005 року, але чиновники та можновладці обласного та районного рівня від них відмахуються.

Загалом Ющенко розмовляв з людьми близько 20 хвилин.

Ця спонтанна зустріч президента з гуцулами принесла користь: за інформацією раковецьких сільських депутатів, 25 лютого в село приїхали чиновники з області та району й провели зустріч з громадою.

Читайте також:

Ющенко зустрівся з польським колегою у Львові

Київська земля подешевшала вдвічі

Суд признав законним розпродаж столичної землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: