Гузар: навіть у Казахстані обговорювали заворушення у Львові 9 травня

Те, що про заворушення у Львові 9 травня було "розтрублено по всьому світі" - свідчить про чиюсь ретельну підготовку цієї події, вважає колишній глава УГКЦ.

Колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), доктор богослов'я Любомир Гузар переконаний, що події 9 травня у Львові, були заздалегідь сплановані.

Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу.

"Таке враження у мене, що акція у Львові була дуже точно і ретельно підготовлена. Була певна режисура тут - як усе має бути і чому воно так повинно бути. Я це говорю на підставі того, який галас величезний став у тій справі. Дивним чином до мене дійшла новина, що навіть у Казахстані про це говорили - які нетерпимі, які злі там люди у західних областях України, які не поважають історії і так далі", - зазначив Гузар.

"Я підозрюю, що це сталося від якихось владних чинників, тому що це відбилося по всій Україні та за її межами. Чи це нормально, щоб те, що відбулося в якомусь місті в Україні, було розтрублено по всьому світу? Ні! Це хтось робив свідомо, маючи до цього кошти", - сказав владика.

Нагадаємо, в результаті зіткнень, що відбулися 9 травня у Львові між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги, постраждали 16 осіб. Активісти від "Свободи" негативно відреагували на розгортання червоного прапора на Пагорбі слави. У результаті порушено п'ять кримінальних справ. Обставини протистояння вивчають комісії від МВС і Генпрокуратури.

Читайте також:

У Львові через заворушення 9 травня заарештовано депутатів від "Свободи"

Львів готується до повторення подій 9 травня

У Львові почалися арешти націоналістів у справі про 9 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: