Гузар спокійний за греко-католицьку церкву: без нього нічого не розвалиться

77-річний кардинал, який залишає пост глави Української греко-католицької церкви, відзначив, що зараз церква вже "трохи інша".

 Кардинал Любомир Гузар підтвердив, що йде з поста глави Української греко-католицької церкви за станом здоров'я. Він впевнений, що церква "без нього не розвалиться". Про це кардинал розповів "Зеркалу недели".

Раніше джерело у церкві повідомило, що Папа Римський прийняв відставку, про яку кардинал давно просив за станом здоров'я

"У мене вже немає здоров'я, щоб керувати всім. Але я ще й не в труні - можу думати, говорити, писати. Всі ті зміни, просування, не від мене залежать - не в мене одного такі думки", - заявив Гузар.

Він також відзначив, що зараз і церква вже "трохи інша". "Синод - це вже не маленька групка, яка всіх тримає за язик. Це велика кількість людей, яких щось спрямовує і об'єднує", - розповів кардинал.

"Я не повинен бути провідником - приходить час, коли потрібно передати важелі людям, у яких більше сили. Навіть фізичної. Вони повинні далі бачити", - сказав Гузар.

Він підкреслив, що буде допомагати, в той же час додавши: "Втім, я впевнений, що без мене це все теж не розвалиться. Адже те, що вже є, - не моя заслуга. Це труд, який почав Шептицький, а ми його тільки продовжуємо".

"Змінам керівництва не варто надавати надто багато значення", - додав Гузар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава українських греко-католиків 77-річний кардинал Любомир Гузар майже сліпий і вже не в змозі управляти церквою.

Читайте також:

Любомир Гузар йде у відставку

Янукович забув привітати греко-католиків з Різдвом

Московський патріархат заборонив греко-католикам будувати храм в Одесі

ВідеоГузар спокійний за греко-католицьку церкву: без нього нічого не розвалиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: