Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гужва заявив, що суд ухвалив рішення про його затримання та побоюється екстрадиції

Якщо він не приїде на засідання, то буде оголошений у розшук.

Суд ухвалив рішення щодо затримання та примусового доправлення до України Ігоря Гужви, який наразі просить політичного притулку в Австрії. Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Суд постановив мене затримати і примусово доправити на засідання (якщо цього не відбудеться, то наступний крок - оголошення у розшук)", - написав він.

Та припустив, що українська влада добиватиметься через свої дипломатичні канали його екстрадиції з Австрії.

Есть категория добрых, но наивных людей, которые придерживаются конспирологической теории: мол, Гужва договорился о чем-...

Опубликовано игорем гужвой 6 февраля 2018 г.

Нагадаємо, наприкінці січня Гужва виїхав за межі України та попросив політичного притулку в Австрії. Там йому допомагає з процедурою отримання притулку перший заступник глави Адміністрації екс-президента Януковича Андрій Портнов, який також оселився у Відні. Гужва впевнений, що прокуратура просто забула подати клопотання про подовження йому запобіжного заходу, тому йому й дозволили вилетіти з країни. 

Наприкінці червня 2017 року головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужву було затримано за підозрою у тому, що той отримав 10 тисяч доларів за те, щоб не публікувати компромат на одного з політиків. За словами Гужви, за місяць до того люди депутата від Радикальної партії Лінька запропонували йому гроші за нерозміщення матеріалів щодо конфлікту Лінько і радника голови МВС Іллі Киви. Гужва запевняє, що відмовився від грошей. Після арешту він вніс за себе заставу у розмірі 1 млн 35 тисяч 300 грн, що становить 850 мінімальних зарплат. 

ВідеоГПУ пояснила, як підозрюваний у хабарництві Гужва зміг виїхати до Австрії

Головний редактор видання "Страна.ua" та обвинувачуваний у вимаганні хабаря хизується: зміг утекти, бо прокуратура забула, що у нього сплив термін запобіжного заходу. Закордонні паспорти, які Ігор Гужва здавав на вимогу суду, йому повернули ще восени. А 6 січня втратила силу заборона виїжджати з Києва. Тож кордон він перетнув легально, і жодних перепон йому не чинили.

ГПУ пояснила, як підозрюваний у хабарництві Гужва зміг виїхати до Австрії

Залиште свій коментар

Вибір редакції