Хакери паралізували роботу сайту Міністерства освіти та науки еротичними світлинами

Фото невідомої білявки кілька хвилин красувалися на офіційній сторінці відомства

Еротичний напад. Зранку хакери паралізували роботу офіційного сайту Міністерства освіти та науки, йдеться в ТСН.12.00.

Замість звичної стартової сторінки 20 хвилин поспіль висіли відверті селфі невідомої білявки. Їх встигло скопіювати агенство "Українські новини".

Згодом ресурс запрацював у звичному режимі і від зламу не лишилося ні сліду. У самому міністерстві інцидент зі світлинами не коментують, лише визнають, що хакерська атака була, заяву в кіберполіцію написали.

ВідеоХакери тимчасово паралізували сайт Міністерства освіти відвертими фото невідомої білявки

"Сьогодні зранку, 11 липня, було здійснено несанкціоноване втручання в роботу сайту Міністерства освіти і науки України. У зв'язку з цим на сторінці МОН було змінено інформацію, а ресурс тимчасово не працював. Міністерство освіти і науки України вже звернулося з відповідною заявою до Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Вибачте за тимчасові незручності", - зазначено в заяві відомства.

Нагадаємо, 27 червня Україну вразила масштабна хакерська атака. Про вірус Petya.А близько 14:00 повідомили банки, державні та комерційні підприємства.

1 липня Служба безпеки України заявила про те, що їй вдалося встановити причетність спецслужб РФ до атаки вірусу-здирника Petya.A. У "Держдумі РФ" таку заяву назвали "фейком". Головною метою масштабної кібератаки вірусом Petya.A СБУ називає дестабілізацію ситуації в Україні.

Тим часом поліція вилучила сервери компанії M.E.Doc за розслідування кібератаки. 

Залиште свій коментар