Хара переобраний головою Федерації профспілок

На з'їзді Федерації профспілок України головою переобраний Василь Хара. Семенюк-Самсоненко не затвердила статутна комісія.

Василь Хара переобраний головою Федерації профспілок України (ФПУ). На з'їзді Федерації в четвер,24 березня, за підтримку кандидатури Хари проголосували 124, проти - 5 осіб.

Валентину Семенюк-Самсоненко, яка також бажала очолити ФПУ, не затвердила статутна комісія Федерації, мотивуючи це тим, що вона не відповідає вимогам Статуту Федерації. Вибори, таким чином, проходили на безальтернативній основі у відкритому режимі.

Як повідомлялося, 23 і 24 березня в Києві в Міжнародному центрі культури і мистецтв проходить VI з'їзд ФПУ, в роботі якого беруть участь делегати від всеукраїнських профспілок та територіальних профоб'єднань, що входять до складу ФПУ, а також представники міжнародних профцентрів і організацій.

Хара є народним депутатом (фракція Партії регіонів), очолює парламентський комітет з питань соціальної політики та праці. 20 листопада 2008 на засіданні Ради ФПУ обрано головою Федерації.

Читайте також:

Сину генпрокурора дали престижну посаду в Раді

Українські бабусі обрали дружину Януковича своїм лідером

Фірташа обрали головою українських роботодавців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: