Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харків і Дніпро залишили школярам канікули, а львівські учні йтимуть завтра на навчання

Канікули триватимуть до 12 березня

Попри заяви Міністерства освіти, що заняття, які раніше скасували через газові проблеми, будуть відновлені в понеділок, 5 березня, деякі регіони все ж залишили для учнів і студентів канікули.

Так навчальний процес в освітніх закладах Кропивницького буде відновлено з понеділка, 5 березня. Про це повідомила прес-служба міської ради.

"У зв’язку із покращенням погодних умов, а також відновленням теплопостачання у закладах освіти було прийняте рішення про відновлення навчального процесу в обласному центрі," - повідомили в прес-службі.

У Львові одразу заявили, що не припинятимуть навчання у школах і дитячих садках, щоб економити газ.

У Дніпрі заняття в школах поновляться аж з 12 березня. Про це заявив мер міста Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook.

"Дорогі діти, не нервуйте. Будуть вам канікули. Тепер скажіть спасибі вже дяді Борі. Нічого ми міняти не будемо. Заняття в школах поновлюються тільки 12 березня. У кого, кого, а в ідіотів ми на поводу ходити не будемо", - додав мер Дніпра.

Знаете в чем основная проблема нашей страны? Нет, нет, не в соседе, коррупции и "тяжком наследии прошлого". А в том, ч...

Опубліковано Borys Filatov 3 березень 2018 р.

Він зазначив, що наказ Міносвіти про відновлення занять надійшов до мерії о 16:52 суботи.

"Ніхто, жодна душа в міністерствах, не подумала про те, що батьки переколотили бабусь і дідусів, взяли відгули, хтось поїхав, хтось приїхав, усі змінили плани", - обурився Філатов.

Харківська область також вирішила не відновлювати заняття в навчальних закладах з 5 березня.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Харківської обласної державної адміністрації.

Департамент науки і освіти облдержадміністрації пояснює це рішення поганими погодними умовами та низьким температурним режимом в закладах освіти, а також необхідністю прогріти приміщення після відключення в них тепла.

Крім того, у департаменті зазначають, що багато студентів і школярі вже встигли роз'їхатися.

"З 5 березня продовжать роботу тільки дитячі садки",- сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Кризовий комітет при Міненерго пропонує відновити роботу закладів освіти з 5 березня.

У Міносвіти заявили, що вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти — дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші — працюватимуть у звичайному режимі, адже таке рішення ухвалив Кризовий комітет Міненерговугілля. Враховуючи це, Міністерство освіти надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції