Харків просить повернути таємницю

Влада Харкова просить суд відмінити рішення Служби безпеки України про позбавлення міського голови Михайла Добкіна допуску до державної таємниці.

Влада Харкова просить суд відмінити рішення Служби безпеки України про позбавлення міського голови Михайла Добкіна допуску до державної таємниці.

Про це повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Михайло Добкін
Архів
Михайло Добкін впевнений, що його незаконно позбавили доступу до держтаємниці
За інформацією директора юридичного департаменту міськради Володимира Коваленка, "попереднє слухання щодо адміністративного позову Харківської міської ради, Харківського міського голови Михайла Добкіна та секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса до управління Служби безпеки України в Харківській області "Про визнання незаконним та відміні акту від 10 вересня, що складено за підсумками проведення комплексної перевірки стану охорони державної таємниці в Харківській міській раді, призначено на 28 вересня".

Як повідомляв iPlus, 19 вересня прес-секретар голови СБУ Марина Остапенко повідомила, що Служба безпеки України позбавила допуску до державної таємниці міського голову Харкова Михайла Добкіна.

За її словами, це пов’язано з тим, що у ході проведеної СБУ в Харківській міськраді в першій декаді вересня перевірки організації охорони держтаємниці та обігу документів, що містять конфіденційну інформацію, було викрито грубі порушення з боку голови та секретаря міськради. Як відзначила Остапенко, зараз вирішується питання про відміну такого допуску для секретаря Харківської міськради Геннадія Кернеса.

Добкін назвав політичною акцією це рішення і подав позов у Харківський окружний адміністративний суд з приводу визнання незаконним призупинення дії допуску до держтаємниці.

20 вересня прес-центр СБУ повідомив, що Служба безпеки України готова надати суду матеріали, які підтверджують обґрунтованість, правомірність і необхідність рішення про позбавлення Михайла Добкіна доступу до держтаємниці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: