Харків'яни звернулися до Блера

Кілька громадян Великобританії звернулися з петицією до прем`єр-міністра цієї країни Тоні Блера.


У петиції вони попросили голову уряду звернути увагу на політичну ситуацію, що склалася останнім часом у Харкові. 

Зокрема, як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу народного депутата України п`ятого скликання (фракція БЮТ) Олександра Фельдмана, автори петиції, громадяни Великобританії (Людмила Гнатів, Таня Менегатті, Володимир Хохлов і Руслан Гнатів) пишуть своєму прем`єр-міністрові: «За допомогою упереджених перевірок і репресій влада Харкова намагається встановлювати в Україні тенденцію економічного переслідування політичних опонентів в Україні. Ми звертаємося до прем`єр-міністра як до основного захисника демократичних засад і прав людини у Великобританії із закликом ужити заходів щодо політичної підтримки опозиції в Україні». Інформація про цю петицію з`явилася на сайті англійського прем`єра

У повідомленні прес-служби наголошено, що інститут петиції є одним з невід`ємних елементів демократії у Великобританії, і що прем`єр-міністр у встановленій процедурі дає відповідь на петицію, а окремі міністерства можуть зв`язатися з авторами петиції на предмет вжиття конкретних заходів. 

У контексті цієї петиції прес-служба нагадує, що в Харкові триває конфлікт між «Концерном АВЕК», який належить Олександрові Фельдману, і міською владою, що ініціювала серію перевірок фінансово-економічної діяльності структур концерну. У самому «АВЕК» такі перевірки вважають незаконними і політично мотивованими. 

Також прес-служба нагадує про недавній хуліганський напад на офіс БЮТ у Харкові й про пікетування громадської приймальні Олександра Фельдмана, «під час яких розповсюджувалися листівки екстремістського і етношовіністського змісту». 

Водночас, наголошено в повідомленні, Фельдман відомий у Великобританії як правозахисник, політичний лідер єврейської общини України, член Британського Королівського інституту міжнародних відносин і член Ради лідерів Центру Симона Візенталя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: