Харківська модниця рік тримала дітей під замком і без їжі

Міліція визволила дітей у матері, яка весь рік "забувала" їх годувати, водити до лікарів, а також купати та прибирати у квартирі.

У Харкові порушено кримінальну справу стосовно місцевої мешканки, яка морила своїх дітей голодом. П'ятирічна дівчинка і її молодший брат трохи не померли.

Коли п'ятирічній Владі вдавалося вирватися з будинку (у ньому дівчинка з молодшим братом звикла сидіти під замком по декілька днів), вона голосно кричала у дворі, щоб сусіди зглянулися над нею і дали що-небудь їстівне. Говорити дівчинка так і не навчилася.

Дворічному брату Камілу і зовсім нічого не діставалося. Через постійне недоїдання він не міг навіть встати на ніжки. Діти фактично вмирали з голоду, причому це відбувалося не в глухому селі, куди соціальним службам складно добиратися по розбитих дорогах, а практично в самому центрі Харкова.

Начальник кримінальної міліції дотепер шокована тим, що вона побачила в будинку у матері-одиначки Ольги. Причому спочатку ніщо не провіщало поганого.

Доглянута жінка вийшла на вулицю і відразу прикрила за собою двері, але тут у вікно почала барабанити дитина, і міліція спробувала увійти до будинку.

Як тільки двері відкрилися, на вулицю вискочила маленька дівчинка, яка тут же кинулась їсти траву.

Але справжній шок міліціонери отримали, увійшовши до будинку. У кімнатах були бруд, сміття, обідрані шпалери, чорного кольору дитячий горщик. У майже розламаному дитячому ліжечку лежав малюк з величезними очима і тонюсенькимі ніжками, покритими зморщеною шкірою.

За словами міліціонерів, хлопчик "весь був у фекаліях, і над ним кружляла величезна зграя мух".

Коли дворічного малюка привезли в лікарню, він важив всього шість кілограм. У дитини був рахіт, вона не мігла навіть сидіти.

До рішення суду дитина буде в лікарні. За весь час його перебування під спостереженням у лікарів, Каміла ніхто навіть не відвідав. Влада зараз знаходиться в притулку.

Після порушення відносно неї кримінальної справи мати дітей зникла в невідомому напрямі, повідомивши співробітників міліції, що вже чекає третьої дитини.

Міліція визнає, що така поведінка батьків - не рідкість в регіоні. Тільки з початку року в області збуджено 13 кримінальних справ по статті "злісне невиконання батьківських обов'язків", більше сотні матерів і батьків позбавлені батьківських прав.

Читайте також:

Хлопчик чотири місяці повільно помирав від катувань батьків та голоду

Віруючі батьки заморили свою дитину голодом

Батько-садист гасив недопалки об своїх дітей

Мати заморила голодом та спрагою 4-місячного сина
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: