Харківщина на 80% відгородилася від Росії Європейським валом

Харківщина на 80% відгородилася від Росії Європейським валом

Завершити роботи в регіоні планують у цьому році.

Проект "Стіна" на Харківщині завершили на 80%. Про це під час інспекції українсько-російського кордону заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проект Європейського валу, тоді ще з назвою "Стіна", почали реалізовувати ще 2014 року. Він передбачає укріплення кордону, будівництво фортифікаційних споруд та впровадження інтелектуальної системи контролю. Розбудову межі розпочали в кількох областях, але тільки на Харківщині проект майже реалізували. Посадовці обіцяють остаточно облаштувати 270 кілометрів харківської ділянки вже до кінця цього року.

Далі роботи триватимуть на Сумщині та Луганщині. "Тобто яка логіка: зробили Харків, із цього боку Суми пробиваємо до кінця, і пішов Луганськ. По Луганську не поспішаємо, бо, може, доведеться все-таки робити справжній кордон", - пояснив Аваков.

Відео Проект "Стіна" на Харківщині завершили на 80 відсотків

Проект "Стіна" завершили на 80 відсотків. Про це під час інспекції українсько-російського кордону заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Проект Європейського валу, тоді ще з назвою "Стіна", почали реалізовувати ще 2014-го. Він передбачає укріплення кордону, будівництво фортифікаційних споруд та впровадження інтелектуальної системи контролю.

Проект "Стіна" на Харківщині завершили на 80 відсотків

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів