Харківська міліція вилучила у заступника зниклого редактора чернетки статей

Справа про зникнення редактора харіквської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва: слідчі провели обшук у його заступника і вилучили комп'ютерні диски.

Харківська міліція провела обшук квартири заступника редактора газети "Новий стиль" Петра Матвієнка.

За його даними, під час обшуку слідчі вилучили комп'ютерну техніку, де були чернетки для майбутніх статей та приватне листування. Матвієнко каже, що це помста міліції за те, що він намагається надати широкий розголос справі зникнення свого колеги Василя Климентьєва.

Як відомо, Климентьєв, головний редактор газети "Новий стиль", зник у серпні і відтоді міліція порушила справу за статтею "навмисне вбивство".

Слідчі наразі ніяк не коментують обшук. Як розповів Матвієнко, слідчі прийшли до нього у п'ятницю ввечері і представили йому постанову Київського районного суду міста Харкова, у мотиваційній частині якої, за його словами, йшлося: "Через те, що Матвієнко робить заяви, дає інтерв'ю, скликає прес-конференції, їздить до Києва і невідомо, за які кошти він усе це робить, суд дає санкцію на проведення обшуку".

За словами журналіста, правоохоронці діяли цілеспрямовано. Одразу ж почали вилучати електронні носії інформації, забрали з собою навіть комп'ютер дитини.

Матвієнко розповів, що на дисках у комп'ютерній техніці була журналістська документація, чернетки, статті, база даних, а також приватне листування. Він впевнений, що це вже порушення таємниці приватного життя.

Заступник міністра внутрішніх справ Леонід Зима пообіцяв прокоментувати обшук квартири Петра Матвієнка за кілька днів, коли до Харкова приїде комісія з перевірки перебігу слідства.

Нагадаємо, дружина Климентьєва повідомила про зникнення журналіста 12 серпня.

За фактом його зникнення Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "навмисне вбивство"

За словами міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, слідство розглядає близько 10 версій зникнення журналіста.

Газета "Новий стиль" існує з 2004 року, відтоді вийшло 76 номерів. Друк газети здійснювався за кошти головного редактора. Основний напрям діяльності журналістів "Нового стилю" – розслідування порушень прав громадян чиновниками, правоохоронцями та суддями.

Читайте також:

Заступник зниклого журналіста заявив, що його ніколи не знайдуть

У справі журналіста Климентьєва висунуто 10 версій

"Репортери" зажадали забрати справу зниклого журналіста у міліції

Добкін пропонує менше говорити про журналіста: "Люди зникають іноді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: