Харківська опозиція скаржиться на репресії

Харківський осередок "Батьківщини" просить міліцію, СБУ та прокуратуру вжити заходів через погрози та протиправні дії щодо опозиції в Харкові.


Про це сказано в зверненні організацій партії й депутатів фракцій Блоку Юлії Тимошенко в місцевих радах всіх рівнів, на яке посилається агенція „Українські Новини”. 

У документі висловлено стурбованість фактичним затягуванням розслідування справи щодо нападу на офіс облорганізації партії й відсутністю результатів розслідування підпалу автомобіля депутата Харківської обласної ради (фракція БЮТ) Ігоря Піддубного. 

"На сьогодні ми не можемо виключити спроб фізичного тиску депутатів фракцій БЮТ у місцевих радах", - сказано в документі. 

В зверненні зазначено, що на адресу керівника обласної парторганізації депутата Верховної ради Олександра Фельдмана надходили погрози фізичного усунення.
Також заявлено: за окремими депутатами фракції БЮТ у Харківській міськраді ведуть зовнішнє спостереження і є підстави вважати, що прослуховуються їхні мобільні телефони. 

"Ким санкціоновані подібні дії - залишається тривожним питанням. Всі погрози й протиправні дії мають, на наш погляд, політичний характер", - підкреслено в документі.
Автори звернення вимагають від правоохоронних органів негайного реагування на ці факти. 

Вони заявляють про свій намір у разі подальшого ігнорування звернень провести масове пікетування цих організацій і відповідних міністерств і відомств у Києві. 

"Це єдиний вихід для того, щоб бути почутими й привернути увагу широкої громадськості в Україні й за її межами до нинішньої критичної суспільно-політичної ситуації в Харкові, де жоден голосний корупційний скандал, жодна скарга за фактом порушення законності в місті не мали компетентного розгляду й не закінчилися покаранням винних", - підкреслено в зверненні. 

Як повідомляло агентство, Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області 11 червня порушило кримінальну справу за фактом хуліганських дій у будинку по вул. Гоголя, 7, у якому розташовано офіс харківської облорганізації партії "Батьківщина". 

11 червня о 03:45 у Київський райвідділ міліції Харкова надійшло повідомлення про те, що в одному із приміщень на вул. Гоголя невідомий розбив скло в трьох вікнах першого поверху, скло вікна на другому поверсі й наніс чорною фарбою 4 плями на фасаді. 

За цим фактом порушену кримінальну справу за ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). 

31 січня о 5:15 у Київський райвідділ міліції Харкова надійшло повідомлення про те, що у дворі будинку на вул. Чубаря, 1 (у центрі міста) загорілося авто "Опель Сиґнум", що належить Піддубному. 

Машина вигоріла повністю, однак не вибухнула.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: