"Автомайдан" показав шикарний незадекларований маєток харківської судді

"Автомайдан" показав шикарний незадекларований маєток харківської судді

Дата публікації
Перегляди
4180
"Автомайдан" показав шикарний незадекларований маєток харківської судді

blog.prosud.info

Даний будинок вказаний у декларації за 2014 рік. 

Суддя господарського суду Харківської області Попович Ірина Миколаївна не вказала у своїй декларації розкішний будинок, у якому вона з сім'єю проживає приблизно з 2010 року.

Житло площею 623 метри квадратних розташоване в рекреаційній зоні поблизу Харкова, передає проект "Автомайдану" Prosud. У декларації судді за 2015 рік цей будинок не вказаний.

Своєю чергою, цей будинок вказаний у декларації за 2014 рік. А згідно з реєстром майнових прав, одноосібне право власності на цей будинок з 2010 року належить Поповичу Євгену Миколайовичу – чоловіку судді. До слова, він був прокурором Харкова протягом семи років від 2007 до 2014.

Зазначається, що за невнесення згаданого вище житла у декларацію Ірині Попович загрожує позбавлення волі терміном на 2 роки.

"Ділянка площею 0,75 га на якій розташовано будинок пана Поповича раніше належала йому, однак з 2015 право власності на неї має ТОВ "АІА ІНТЕРНЕЙШНЛ ГРУП ІНК". Згідно з декларацією судді Попович її чоловіку належить 98% даної компанії", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук задекларував допомогу з безробіття, при цьому у політика разом з дружиною близько 12 млн грн заощаджень. Так, згідно з його електронною декларацією, у 2015 році він отримав 57,5 тис. грн у вигляді допомоги з безробіття.