Харківські депутати штовхали під гору несправний автобус

Харківські депутати, забувши про чвари між партіями, пліч-о-пліч виштовхали автобус із кучугури під час перевірки водозабірних станцій.

Харківським депутатам довелося попрацювати м'язами. Замість батальних воєн в сесійній залі народні обранці штовхали автобус під Харковом.

Незвичайну роль штовхачів депутати приміряли під час поїздки з інспекцією на водозабірну станцію в Кочетку (знаходиться в 60 км від Харкова. - ред.), звідки подається вода для харків'ян, пише "Сегодня".

Після невеликої екскурсії депутати і чиновники відправилися в зворотний шлях, але автобус навідріз відмовився їхати під гору і забуксував на слизькій дорозі.

Незважаючи на політичні пристрасті, депутат від "Сильної України" Андрій Лесик став пліч-о-пліч з депутатом від ПР Віктор Кітанін та іншими представниками правлячої більшості.

Всі разом з жартами виштовхали автобус з кучугури за кілька хвилин.

Під час того ж рейду – контролю води, харківські депутати також довели всьому світові, що очисна система в них в регіоні працює на "відмінно". Вони "на камеру" по черзі зачерпнули води з резервуара очищеної каналізаційної води та скуштували її.

Читайте також:

Табачник продемонстрував м'язи

Тимошенко пригадала, як ночами розвантажувала шини у Дніпропетровську

Янукович з дітьми посадив яблуню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: