Харківські фотографи допомагають дітям-сиротам

Харківські фотографи збирали фотомиті з життя дитячих будинків та інтернатів по всьому регіону. Після оприлюднення фоторобіт багато з дітей, що були на знімках, опинилися в родинах.

У дітей-сиріт теж мають бути фотографії, вирішили півтора року тому двадцять харківських фотографів, і не полінувалися об'їхали всі інтернати та дитячі будинки регіону. Фотосесії були новим враженням для дітей-сиріт. Для фотографів – своєрідним переосмисленням: ці діти справді інші.

Тому в Харкові відкрилася виставка фотографій дітей - вихованців інтернатів, які цього року знайшли сім'ї. І не просто так знайшли, а саме після того, як їх фотографії побачили дорослі небайдужі люди.

Перша виставка проекту "Без прізвищ" пройшла в галереї "АВЕК" півтора роки тому. Тут не просто фотографії, запевняли автори робіт, а важкі долі вихованців інтернатів і дитячих будинків. Сьогоднішня виставка вже друга, і ті ж діти, тільки у них не сумні очі, а на обличчях усмішки, адже тепер у них з'явилися сім'ї. Втім, признаються фотографи, вловити такі щасливі моменти, їм було непросто.

“Ці діти в корені відрізняються від звичайних дітей - у них дорослі очі. Це ми хотіли показати на фотографіях, щоб люди звернули увагу, що дитина він виглядає як дитина, але якщо не дивитися йому в очі“,- розповідає фотограф Олена Голубова. 
 
 Перше, на що звернули увагу фотографи, спілкуючись з тими ж самими дітьми після всиновлення – це їхнє постійне бажання говорити «мама», аби вона – ця “мама” - нікуди не поділася.


ВідеоХарківські фотографи допомагають дітям-сиротам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: