Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харківських патрульних, які знущались над безхатьком, звільнили з поліції

Їхньому керівництву винесли попередження.

У Харкові звільнили поліцейських, які на вокзалі знущались над безхатьком. Про це повідомив голова поліції  Харківщини Олег Бех.

"Учора після ретельного вивчення матеріалів службової перевірки, відеоматеріалів без жодного сумніву підписав наказ про звільнення з лав поліції співробітників сектору патрульної поліції Холодногірського відділу поліції. Своєю зухвалою, ганебною поведінкою вони грубо порушили один з принципів діяльності поліції – дотримання прав і свобод людини", - повідомив поліцейський.

Крім того було вжито заходів і до безпосереднього керівництва цих копів.

"Їх безпосередній керівник – командир взводу – попереджений про неповну посадову відповідальність. Крім того, т.в.о. начальника Холодногірського відділу поліції отримав суворе попередження про необхідність дотримання підпорядкованим особовим складом службової дисципліни та прав і свобод громадян", - зазначив Бех.

Учора після ретельного вивчення матеріалів службової перевірки, відеоматеріалів без жодного сумніву підписав наказ про...

Опубліковано Олегом Бехом Вівторок, 10 липня 2018 р.

Схожий випадок стався у травні у Сумах – мешканці багатоповерхівки зняли на відео, як двоє копів відтискають каблуками босі ноги нетверезому чоловікові. Поліцейських також звільнили.

ВідеоСкандал у Харкові: поліцейським, які знущалися над безхатченком, загрожує звільнення

У мережі з'явилося відео, на якому поліцейський спочатку відвішує копняка чоловікові, а потім взагалі б'є його у обличчя. При цьому двоє інших правоохоронців просто спостерігають за знущанням і до того ж підбурюють свого колегу. Потерпілий же просто стоїть та слухняно виконує накази копів. У поліції пояснили - сталось все у відділку на залізничному вокзалі. Потерпілий - місцевий безхатченко, особу якого і досі не встановили. 

Скандал у Харкові: поліцейським, які знущалися над безхатченком, загрожує звільнення

Вибір редакції