Харківських студентів примушують вступати в Партію регіонів

Студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди змушують вступати в ПР.

Заява на вступ в ПР
"Главное"
Заява про вступ до Партії регіонів
Студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди примушують вступати в Партію регіонів.

Про це повідомляє "Главное" з посиланням на студентку цього вузу.

За її словами, заступник декана факультету іноземної філології Володимир Борисов поширює серед студентів бланки заяв про вступ до Партії регіонів.

"Мотив банальний до непристойності, зазначила студентка, не вступиш у партію - будуть проблеми на іспитах", - йдеться у публікації.

У свою чергу Борисов заявив виданню, що студентам педуніверситету доводиться інформація про існування Партії регіонів і її молодіжне крило, є і бланки заяв про вступ до партії, але про обов'язковий вступ мова не йде ні в якому разі.

"У нас у вузі навчаються і працюють представники різних партій, і якщо їхня громадська чи партійна робота не заважає навчальному процесу, то ніяких проблем ми в цьому не бачимо", - заявив заступник декана факультету.

Він також не виключив, що у цієї студентки, можливо, проблеми з навчанням і тому вона вирішила використовувати дану ситуацію для вирішення своїх академічних проблем.

На питання, чи не вважає заступник декана дивним, що у навчальному закладі, серед майбутніх педагогів ведеться партійна робота, Борисов сказав: "Це не в моїй компетенції".

Видання також опублікувало бланк заяви про вступ до Партії регіонів, який принесла до редакції студентка.

Як повідомлялося раінше, згідно з даними соцдослідження  з 31 березня по 11 квітня 2011 року, якби перший тур виборів президента відбувся найближчої неділі, то за Віктора Януковича проголосувало б менше 20% громадян.

Як повідомлялося раніше, з лютого рейтинг Партії регіонів впав майже на 3% - тоді за неї готові були проголосувати 16,8% громадян, наразі ж 13,9% громадян.

Заначимо, у квітні соціологи визначали, що виборці Януковича відчувають до нього роздратування і байдужість.

Нагадаємо також, згідно з опитуваннями у лютому 2011 року, порівняно з травнем 2010 року, в рейтингах партій та виборчих блоків відбулися певні зміни. Зокрема, рейтинг Партії регіонів знизився на 22,8% серед усіх опитаних (з 43,4% до 20,6%).

Читайте також:

Кожний шостий українець готовий голосувати за Януковича

Кожен п'ятий житель Півдня і Донбасу підтримає новий Майдан

В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: