Харківський суд заборонив святкувати річницю УПА

Суд вирішив, що проведення такого масового заходу може призвести до заворушень чи злочинів, порушення прав і свобод інших людей.

Харківський окружний адмінсуд заборонив Конгресу українських націоналістів проводити сьогодні в Молодіжному парку біля пам’ятного знаку Української повстанської армії масові заходи, присвячені створенню УПА.

Таким чином суд задовольнив позов Харківської міськради до КУН.

"В обґрунтуванні позову Харківська міськрада зазначила, що проведення такого масового заходу може призвести до заворушень чи злочинів, порушення прав і свобод інших людей та громадського порядку", - повідомляє портал харківської міської влади.

При цьому Харківська міськрада посилалась на те, що "в час, запропонований організатором акції", в Молодіжному парку "будуть проводитись акції іншими організаціями, які мають протилежні погляди з відповідачем". Тому, на думку чиновників міськради, "не виключається можливість провокування конфлікту з представниками організацій іншого спрямування, участі у відкритому фізичному протистоянні".

У своєму висновку колегія суддів зазначила, що заявлені акції "проводяться в парку, який знаходиться в центрі міста, в якому мешканці та гості міста Харкова відпочивають, тому необхідно враховувати їхні права та свободи, у випадку конфліктної ситуації та порушення громадського порядку будуть порушені законні права та свободи даних людей".

"Отже, - йдеться у повідомленні, - колегія суддів вважає, що є реальна можливість виникнення конфліктних ситуацій, порушення громадського порядку, прав і свобод інших людей".

Зазначимо, що у Києві сьогодні пройдуть масштабні заходи, присвячені 67-й річниці створення УПА. Націоналісти пройдуть маршем по центру Києва із вимогами присвоїти звання Героя України Степанові Бандері, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою української нації та проголосити день створення УПА державним святом.

По завершенню маршу відбудеться концерт на Майдані Незалежності, у якому візьмуть участь провідні українські рок-гурти: "Кому Вниз", "Тартак", "Вій", "От Vinta", "Тінь сонця", "Дивні".

Читайте також:

67-ма річниця створення УПА

Міліція та комуністи зайняли Майдан на День народження УПА

УПА святкує день створення армії

Києвом пройде марш УПА з гаслами "Бандера – наш герой"

Вулицями Львова розгулював озброєний загін УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: