Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харківський аеропорт відмовився прийняти літак з Єгипту – туристів везуть до "Борисполя"

Туроператор пообіцяв забезпечити трансфер автобусами до Харкова.

10 липня аеропорт "Харків" відмовився прийняти літак з 330-ма туристами з Єгипту.

Про це повідомив туроператор JoinUp!

Зазначається, що посадка відбудеться в аеропорті "Бориспіль" о 19:00. Туроператор пообіцяв забезпечити трансфер автобусами з Києва до Харкова.

Причиною сьогоднішнього рішення аеропорту "Харків" стала додаткова перевірка для спроможності прийняття літака типу Airbus 330 (саме такого типу літак з Єгипту), що схвалено під час спільної наради з Державіаслужбою України. До цього аеропорт приймав такі повітряні судна.

Останні два тижні виглядали як тотальна змова туроператорів і авіаперевізників проти туристів. Люди місяцями збирали копійка до копійки на омріяний відпочинок, а згодом у розпачі не знали, до кого звертатись. Загалом через це авіапекло за останні два тижні пройшли близько двох тисяч туристів в Албанії, Тунісі, Іспанії та Грузії. ТСН з'ясував чому українцям зривають відпочинок та як діяти постраждалим.

ВідеоЗа затримки авіарейсів пасажири зможуть отримати компенсацію - економічні новини

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який вносить зміни до Повітряного кодексу України. Якщо депутати їх підтримають, право на компенсацію матимуть пасажири, рейси яких затримали на три години і більше. В Україні 17 мільйонів квартир - підрахували у Державній службі статистики. Більше всього з них – двокімнатних. Лише за рік кількість "теплих" кредитів зросла у 5 разів. Більше про курс валют та ціни на пальне - в нашому огляді. 

За затримки авіарейсів пасажири зможуть отримати компенсацію - економічні новини

Вибір редакції