Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харківський даїшник погрожував автомобілістам "ує**ть" битою (відео)

Чоловік у цивільному звинуватив автомобілістів у тому, що вони слідкують за даішниками, та пригрозив "ує**ть" битою по вікнах машин.

 В Інтернет потрапило відео, на якому видно, як невідомий чоловік битою погрожує двом автомобілістам, які з салону своєї машини знімали роботу інспекторів. Пізніше з'ясувалося, що битою погрожував капітан ДАІ Харківського району, повідомляє АвтоТСН.ua.

За словами Сергія (прізвище не повідомляється), автора відео, в понеділок увечері він з товаришем виїхав на Окружну дорогу в районі Баварії, де їхню увагу привернули інспектори ДАІ, які несли службу на приватному автомобілі.

Сергій припаркувався неподалік і почав знімати правоохоронців за допомогою відеофіксатора (пристрій,  що знімає дорогу попереду автомобіля).Незабаром до машини інспекторів під'їхав "Міцубіші Лансер", водій якого почав про щось спілкуватися з даїшниками. За словами Сергія, саме цю машину вони за кілька хвилин до цього бачили біля іншого патруля. "Через якийсь час "Лансер" здав назад і майже впритул під'їхав до нашої машини", - розповів автор відео.З машини вийшов чоловік і в грубій формі поцікавився, чим молоді люди займаються. Після нетривалого діалогу він узяв з багажника биту і запропонував Сергію вийти з машини.

"Пацани говорять, що ти за даїшниками любиш полювати?... У тебе дзеркала міцні на машині? А якщо битою уе**ть? Я тобі даю рівно хвилину, щоб тебе тут і слід прохолов. Якщо я тебе ще раз десь побачу, якщо мені пацани подзвонять!.." - сказав чоловік.Інспектори на приватній дев'ятці на той час вже від’їхали. Запис розмови Сергій вирішив викласти на одному з автомобільних форумів міста. Вже через кілька годин з'ясувалося, що машина зареєстрована на 30-річного Владислава Володимировича Сучова - співробітника відділу ДАІ Харківського району.У ДАІ підтвердили, що капітан Сучов у них дійсно працює. Натомість сам інспектор говорити про відеоролик не захотів.

"Ніякого ролику я не бачив, на Окружній я позавчора не був. "Лансер" синього кольору у мене був, але я його продав. По телефону говорити не хочу. Якщо б я був впевнений, що ви мене не пишете...", - сказав Сучов.В Департаменті ДАІ повідомили, що "за вказівкою начальника Департаменту ДАІ МВСУ вживаються заходи щодо встановлення обставин пригоди, за результатами буде дана правова оцінка".

Нагадаємо, нещодавно вже стався гучний скандал навколо ДАІ. В Інтернеті з’явилось відео, на якому один з високопоставлених чиновників інспекції диктує підлеглим "план" штрафів, без виконання якого вони не мають права закінчити свою зміну. Вказівки керівництва ДАІ супроводжувались добірним матом. Героїв відео невдовзі було звільнено.

Читайте також:

Генпрокуратура: ДАІ незаконно штрафувала водіїв

Регіонали вважають, що конфлікт навколо Ландика і побитого даішника вичерпано

П'яний даїшник перекрив шосе, заснувши у своєму Range Rover

Залиште свій коментар

Вибір редакції