Харківському Топазу одягнуть "браслет" і змусять здати закордонний паспорт

Дата публікації
Харківському Топазу одягнуть "браслет" і змусять здати закордонний паспорт

У Кромського "Топаза" заберуть документи / YouTube

Суд частково задовольнив апеляцію прокурора, який просив посадити Кромского в СІЗО.

Скандально відомого активіста Антимайдана Ігоря Кромського на прізвисько Топаз залишили під домашнім арештом, зобов'язавши носити електронний браслет і здати закордонний паспорт.

Відповідне рішення у четвер, 3 квітня, виніс Апеляційний суд Харківської області, частково задовольнивши апеляційну скаргу прокурора.

"Постанова апеляційного суду оскарженню в касаційному порядку не підлягає", - йдеться в постанові, винесеній колегією суддів.

Нагадаємо, що одіозного сепаратиста напрізвисько Топаз затримали у Харкові 28 березня в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом штурму Харківської облдержадміністрації 1 березня. Його підозрюють в організації масових заворушень.

29 березня Ленінський райсуд Харкова обрав запобіжний захід для нього у вигляді цілодобового домашнього арешту. Тоді прокуратура подала апеляцію з вимогою визначити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Захист також подав апеляцію з проханням змінити запобіжний захід на більш м'який - особисте зобов'язання.

Зазначимо, що харків'янин Кромськой був учасником охорони Антимайдана в Маріїнському парку в Києві. Він став відомий за позивним "Топаз" після появи в інтернеті відео, знятого в таборі "Антимайдана". Зйомка обривається після того, як на автора відео нападають "титушки" і він кілька разів волає про допомогу до Кромського, який супроводжував його: "Топаз, дай команду!".

Наступна публікація