Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харківську няню за катування хворої на ДЦП дівчинки можуть ув’язнити на 5 років

Обвинувальний акт уже скерований до суду.

У Харкові перед судом постане няня, яка знущалася над хворою на ДЦП дитиною. Прокуратура вже передала до суду обвинувальний акт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цієї весни мама хворої на ДЦП 14-річної дівчинки помітила, що після візитів няні на тілі дитини з'являються синці та садна, а дівчинка стала боятися людей та часто плакала. Тоді жінка встановила в квартирі відеокамери, котрі й зафіксували, як гостя лупцює безпорадну дитину. Няня пояснила матері, що в неї був поганий настрій, але родичі звернулася до поліції.

Правоохоронці спочатку кваліфікували дії 46-річної доглядальниці, як завдання легких тілесних ушкоджень, але тепер наполягають, що то було катування. За цим звинуваченням підозрювана може потрапити за ґрати на 5 років.

ВідеоНяньці, яка знущалася над хворою на ДЦП дитиною, загрожує 5 років за ґратами

Цю історію ТСН розповідала місяць тому. Мама хворої на ДЦП 14-річної дівчинки помітила, що після візитів няні на тілі дитини з'являлися синці та садна, а дитина стала боятися людей та часто плакала. Тоді мама встановила відеокамери, що зафіксували, як жінка лупцює безпорадну дитину. Тепер жінка може потрапити за ґрати на 5 років.

Няньці, яка знущалася над хворою на ДЦП дитиною, загрожує 5 років за ґратами

Залиште свій коментар

Вибір редакції