"Хасиди не обслуговуються": проти власника кафе в Умані відкрили кримінальне провадження

"Хасиди не обслуговуються": проти власника кафе в Умані відкрили кримінальне провадження

Чоловік у своєму закладі становив дискримінаційну табличку.

Власник одного з кафе міста Умань (Черкаська область) встановив у своєму закладі дошку трьома мовами з інформацією, що хасиди не обслуговуються. Проти нього правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо порушення рівноправності громадян за релігійними переконаннями.

Про це повідомляє поліція Черкаської області.

"Сьогодні, 11 вересня, до Уманського відділу поліції надійшло повідомлення від виконавчого директора Об’єднаної єврейської громади України про те, що невідома особа в одному з кафе міста Умань розмістила табличку трьома різними мовами з інформацією, що хасиди в цьому закладі не обслуговуються. За словами заявника, табличка демонструє упереджене ставлення до брацлавських хасидів", — йдеться у повідомленні.

Поліція встановила, що цю дошку поставив господар кафе. Чоловік пояснив, що розмістив таку інформацію з метою нерозповсюдження коронавірусу.

Речові докази вилучено та направлено на відповідне експертне дослідження.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. 

Нагадаємо, 10 вересня в Умані хасиди влаштували погром біля могили рабина Нахмана.

[media type="video" id="387225130"

 

Відео Міграційна служба депортувала з України двох агресивних громадян Ізраїлю, які трощили огорожу в Умані

Хасиди розтрощили огорожу в Умані. Прочани знесли частину загородження біля могили цадика Нахмана, яка була встановлена для дотримання дистанції при відвідуванні святині. Хасидам не сподобалося, що паркан затулив їм шлях до могили, і вони почали його зносити. Поліції вдалося втихомирити бунтівників, на двох з них склали адміністративний протокол за статтею дрібне хуліганство. Рош га-Шана або ж єврейський Новий рік цьогоріч святкують з вечора 18 вересня. Щороку тисячі прочан приїжджають до могили засновника течії хасидизму цадика Нахмана в Умань. Проте через епідемію коронавірусу уряд заборонив в`їзд на територію України іноземних громадян.  

Міграційна служба депортувала з України двох агресивних громадян Ізраїлю, які трощили огорожу в Умані

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів