Хасидів не пускають до України

Громада брацлавських хасидів звинувачує ізраїльських та українських авіаперевізників у штучному завищенні цін на авіаквитки до України.

Рабі Нахман, хасидський праведник (Фото: www.algemeiner.com)
Рабі Нахман - один із найбільш шанованих хасидами праведників. (Фото: www.algemeiner.com)
Громада брацлавських хасидів звинувачує ізраїльських та українських авіаперевізників у тому, що вони штучно завищують ціни на авіаквитки до України та чинять спротив появі конкурентів. За багатовіковою традицією брацлавські хасиди щовересня здійснюють паломництво до могили праведника Нахмана, похованого в Умані на Черкащині.

За даними українських туроператорів, протягом кількох днів паломництва прочани витрачають до 10 мільйонів гривень, що є серйозною допомогою для міського бюджету Умані. Однак, за словами представника брацлавських хасидів Меїра Рубінштейна, цьогоріч через неймовірно високі ціни на авіаквитки чимало гостей можуть відмовитися від подорожі до України: "Ізраїльська компанія "EL-AL" та українська "АероСвіт" створили картель і вимагають від брацлавських хасидів удвічі переплачувати за квиток", - каже Рубінштейн. Обидві компанії пропонують квиток на регулярний рейс до Києва за ціною 645. Авіаквиток на чартерний рейс коштуватиме ще дорожче – 800. У прес-службі авіакомпанії “EL-AL” повідомили, що з огляду на високий попит на український напрямок немає жодної ділової логіки в тому, щоби знижувати ціни на авіаквитки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: