Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деканоїдзе розповіла, скільки ще необхідно коштів для закінчення першого етапу реформи поліції

За її словами, більша частина коштів йде на заробітню плату для співробітників.

На потреби першого етапу реформи поліції, який повинен завершитися протягом двох-трьох років, необхідно близько 300 мільйонів доларів.

Про це голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила в інтерв'ю DT.UA.

"Щоб у нас були нормальні контури, щоб ми мали можливість перевдягнути кожного зі 115 тис. поліцейських, обладнати поліцейські станції, забезпечити транспортом, створити внутрішні інформаційні бази й забезпечити співробітників планшетами, куди ці бази завантажені, потрібно близько 300 млн дол. І це потреби першого етапу реформи, які мають бути закриті протягом двох-трьох років", - заявила голова Нацполіції.

За її словами, про проект фотофіксації не йде мови. Більшість коштів виділених з бюджету йдуть на заробітну плату співробітникам.

"Що стосується реалій, у яких нам доводиться жити, то бюджет нам дає 13 млрд грн. Із цих коштів 90% ідуть на заробітну плату. На жаль, нам доводиться виходити з можливостей, які на сьогодні є в країні", - заявила вона.

Деканоїдзе зауважила, що жодна країна і жодна організація у світі не дає свої гроші в держбюджет - тільки цілеспрямовано на конкретні проекти з затвердженим механізмом контролю за освоєнням коштів.

"Я поділяю реформу на кілька частин. По-перше, це прозорий і нормальний добір, який ми проводимо. По-друге, тренінги. По-третє, форма, спецспорядження, відеокамери та інше обладнання поліцейських, які вже почали виконувати свої обов'язки в результаті відбору", - заявила Деканоїдзе.

Нагадаэмо, голова Нацполіції заявила, перебудувати систему правоохоронних органів в Україні неможливо за рік або за три, і для успішного результату, реформовані повинні бути всі частини правоохоронної системи, включаючи поліцію, суди, прокуратуру, СБУ та податкову службу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції