Херсон погрожують залишити без води

Херсонський міськводоканал погрожують повністю відключити від електропостачання.

Керівництво ВАТ  "Херсонобленерго " погрожує повністю відключити Херсонський міськводоканал від електропостачання у разі непогашення за три дні всіх боргів.

Про це повідомив комерційний директор ВАТ  "Херсонобленерго " Юрій Юрченко.

За його словами, ВАТ, згідно з передбаченою законодавством процедурою, ще 18 лютого попередило всі зацікавлені установи про можливе відключення МКП  "ВУВКГ м. Херсону " (міськводоканал). Серед цих установ – Херсонський міськвиконком, облдержадміністрація, обласні управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ, СБУ та інші.

Юрченко зауважив, що повне відключення Херсона планувалося на сьогодні, але працівникам  "Херсонобленерго " вдалося знеструмити водонасосні станції (ВНС) №3 і №4, які забезпечують необхідний тиск води для водопостачання Таврійського і Шуменського районів міста. Однак працівники міськводоканалу не допустили працівників  "Херсонобленерго " на ВНС №1, тому відключити центральні райони міста не вдалося. За даними водоканалу, саме ВНС №1 та №2 забезпечують водопостачання центру Херсону.

Поточний борг міськводоканалу перед  "Херсонобленерго " становить 360 тис. грн. Загальний борг підприємства перед енергетиками – 2 млн. 650 тис. грн.

Загальний борг населення перед міськводоканалом за водопостачання - 17 млн. грн.

За словами заступника міського голови Володимира Пепеля, влада Херсону розраховувала вирішити питання погашення боргів міськводоканалу на бюджетній сесії міської ради, яка мала відбутися сьогодні, 24 лютого. Але проведення сесії було відкладене на невизначений термін.

Читайте також:

Ужгород і Мукачеве відключать від газу

У Дніпропетровську затопило понад 150 будинків

"Львівгаз" повідомив про надзвичайну ситуацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: