Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Херсонці закидали прокуратуру димовими шашками через бездіяльність

Людей обурює, що низка злочинів залишається нерозслідуваною.

У Херсоні десятки містян опівдні пікетували обласну прокуратуру. Вимагали справедливого розслідування одразу кількох резонансних справ, йдеться в ТСН.16.45

Зокрема, вбивство 22-річного Олександра Кондалова. Хлопець зник два тижні тому, згодом його тіло знайшли закопаним на пустирі за містом. У вбивстві зізнався його приятель, з усіма подробицями він розповів слідчим, як саме вбивав. Утім, під варту його так і не взяли, суд вирішив відпустити підозрюваного під домашній арешт.

На знак протесту родичі загиблого разом з активістами вийшли під стіни прокуратури. «Я хочу справедливості, тому що він не повинен бути під домашнім арештом», - каже мама вбитого Наталя Кондалова.

Врешті прокурори запевнили, рішення суду оскаржуватимуть. «Внесено апеляційну скаргу до Херсонського апеляційного суду. Наразі розгляд вказаної апеляційної скарги очікується», - розповів заступник керівника Херсонської місцевої прокуратури Олексій Кравченко.

Відео Розслідування резонансних справ: жителі Херсона пікетували обласну прокуратуру

Вимагали справедливого розслідування одразу кількох резонансних справ. Зокрема, вбивства 22-річного Олександра Кондалова. Хлопець зник два тижні тому, згодом його тіло знайшли закопаним на пустирі за містом. У вбивстві зізнався його приятель. Зі всіми подробицями він розповів слідчим про скоєне, утім, під варту його так і не взяли, а суд вирішив відпустити підозрюваного під домашній арешт.  

Розслідування резонансних справ: жителі Херсона пікетували обласну прокуратуру

Залиште свій коментар

Вибір редакції