Херсонська облрада просить у Тимошенко грошей на вибори

Херсонська облрада звернулася до Тимошенко: у області немає грошей на вибори.

Херсонська обласна рада звернулася до прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з приводу відсутності в регіонів фінансування підготовки до проведення виборів президента України.

Зокрема, у зверненні вказано, що на території області здійснено державну реєстрацію усіх окружних виборчих комісій як юридичних осіб, однак не вирішеним залишається питання фінансування їх роботи.

На даний час формуються дільничні виборчі комісії, але через відсутність фінансування керівництво та члени виборчих комісій відмовляються працювати та подають відповідні заяви про вихід зі складу комісій.

"Ситуація, що склалася із фінансуванням підготовки та проведення чергових виборів Президента України, фактично паралізує роботу окружних виборчих комісій та ставить під загрозу реалізацію виборчих прав громадян області", - підкреслено у звернені.

У зв’язку з цим депутати облради закликають Тимошенко “терміново вжити заходів щодо фінансового забезпечення підготовки та проведення чергових виборів президента України 17 січня 2010 року у відповідності із чинним законодавством".

За погодженням обласної ради Центральна виборча комісія утворила в Херсонський області 6 територіальних виборчих округів для проведення виборів президента.

Раніше повідомлялося, що центральна виборча комісія зобов’язала Мінфін та Державне казначейство до 24 грудня перерахувати 195 мільйонів 184 тисячі 370 гривень на свій рахунок для підготовки і проведення президентських виборів.

У Центрвиборчкомі наголосили, що станом на середу, 23 грудня, критична ситуація з фінансуванням виборів не змінилася. Витрати ЦВК залишилися профінансованими лише на 0,6% від загальної потреби.

Читайте також:

Луганські активісти звинуватили Януковича в тиску на виборців

ЦВК вимагає негайно 200 млн гривень - інакше виборів може не бути

Суд поновив нумерацію кандидатів у президенти в бюлетенях

Ющенко продав з аукціону свій мед, а Янукович - чужу картину

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: