Херсонських депутатів змусять вивчити і співати гімн України

Голова херсонської облради дуже засмутився, що його депутати не знають слів Гімну, тому роздрукував текс і змусив їх співати, щоб відчувалася гордість та відповідальність перед країною.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк стурбований тим, що частина депутатів Херсонської обласної ради не співає Гімн України.

Про це головний чиновник області повідомив у середу, 29 грудня на початку пленарного засідання облради.

"Я хочу висловити зауваження. На початку наших сесій (облради - ред.) завжди грає Гімн України. Щоб ми відчували гордість і відповідальність. Але я помітив, що деякі депутати мовчки слухають гімн, не відкриваючи рота. Можливо, вони не пам'ятають його слів", - сказав Костяк.

За його словами, він вважає правильним, коли депутати обласного представницького органу співають гімн перед початком своїх сесій.

Думку голови ОДА підтримав й голова облради Віктор Пелих, якій повідомив, що апарат облради спеціально надрукує всім депутатам обласної ради VI скликання текст Гімну України, "щоб вони всі знали його повністю, а не лише перші слова".

Депутати облради сприйняли зауваження обласного керівництва мовчки.

Депутатський склад Херсонської обласної ради становить 84 депутати. Всі пленарні засідання (сесії) представницького органу згідно регламенту починаються гімнами України і Херсонської області.

Читайте також:

Київських школярів змусили приходити на заняття раніше, щоб співати гімн України

У Луганську комуністи переписали гімн України

У Севастополі вибухнув скандал через гімн України російською

Гімн України переклали 14 мовами нацменшин (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: