Херсонський губернатор передумав вивішувати радянські прапори

Замість "прапорів країни-переможця у Великий Вітчизняній війні" будуть використовувати у святкових заходах "символіку років Великої Вітчизняної війни".

Голова Херсонської облдержадміністрації Анатолій Гриценко відмінив рішення про підняття радянських прапорів на адміністративних будівлях в області 9 травня.

Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА №336 від 14 квітня "Про внесення змін у доповнення до плану заходів з підготовки та відзначення в області 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війни 1941-1945 років", текст якого розміщено на офіційному сайті установи.

У пункті 7 доповнення до плану заходів вказано замість "прапорів країни-переможця у Великий Вітчизняній війні" доручається використовувати у святкових заходах "символіку років Великої Вітчизняної війни".

Як повідомлялося, 1 квітня голова Херсонської ОДА Гриценко підписав розпорядження "Про додаткові заходи щодо відзначення в області 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", в якому доручив органам виконавчої влади та місцевого самоврядування у День Перемоги перед адмінбудівлями разом із Державним прапором України розмістити прапор держави-переможця у Великій Вітчизняній війні із зображенням серпа і молота. Також документом рекомендувалося "підприємсвам, установам, організаціям, які розташовані на території області, долучитися до виконання цього завдання".

Це рішення губернатора викликало обурення у суспільстві. Зокрема, Херсонська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" заявила про намір звернутися до суду та прокуратури із вимогою скасувати вищевказане розпорядження.

Народні депутати від НУ-НС Ірина Геращенко та Ольга Герасим’юк з цього приводу звернулися до президента Януковича.

Читайте також:

У Сімферополі вперше з радянських часів відкрили виставку на честь Леніна

В Одесі провели реконструкцію бою за місто

Російські військові можуть крокувати Хрещатиком без дозволу ВР

У Херсонській області на 9 травня вивісять радянські прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: