Херсонці перекрили шосе: у них 5 днів немає тепла, світла та води

Всі звернення до комунальних служб залишилися безрезультатним, тому люди вирішили вдатися до радикального методу боротьби.

В понеділок в Херсоні близько двох годин поспіль 300 мешканців багатоквартирного будинку перекривали одну з головних транспортних артерій міста – Бериславське шосе.

Будинок, в якому живуть ці люди, з 31 грудня минулого року знаходиться без електро-, водопостачання та опалення. За інформацією УНІАН, в останній день минулого року через прорив системи опалення у будівлі сталося коротке замкнення в електрощитовій.

Внаслідок цього щитова повністю вийшла з ладу, і близько 1,5 тисяч людей, які мешкають у будинку, залишилися без електрики, води і тепла.

Сьогодні втомлені бездіяльністю комунальних служб люди перекрили Бериславське шосе. 

На місце події прибули співробітники міліції та комунальних служб міста. Але правоохоронцям не вдалось умовити людей, вони продовжували перекривати дорогу, через що вникали суперечки з водіями.

Пізніше на місце події прибув керівник міськжилоб’єднання, який пообіцяв вирішити це питання, і вже залучив до робіт аварійну бригаду ЖЕК.

Але через відсутність у міста коштів мешканці будинку змушені збирати по 100 грн. з кожної квартири на заміну щитової.

Після спілкування з міським чиновником люди близько 13:00 розійшлися, однак активісти акції повідомили керівнику міськжилоб’єднання, що якщо питання із забезпечення їх комунальними послугами не буде вирішене, вони знову перекриють дорогу і вже на довший час.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: