Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Hillfort Business Mansion" - новий бізнес-центр класу "А" та зразок офісної нерухомості світового рівня в Києві

У 1 кварталі 2020 року група компаній "Нерухомість Столиці" вводить в експлуатацію новий бізнес-центр класу "А" - "Hillfort Business Mansion".

Експерти з нерухомості оцінюють його як кращий проект реновації історичного середовища та зразок офісної нерухомості класу "А" світового рівня.

Бізнес-центр розташований в історичному і культурному серці Києва, за адресою: вул. Михайлівська, 12, складається з дев'яти поверхів і трирівневого підземного паркінгу, загальною площею 13,7 тисяч кв.м.. м. Понад 8,5 тисяч "квадратів" відведені під просторі офіси з плануванням відкритого типу.

Зовні, за рахунок продуманих інтер’єрів і загального візуального стилю, об'єкт повторює архітектурний ансамбль фасадів, споруджених в центрі Києва в кінці 19-го століття. Комфортна обстановка офісів забезпечується завдяки якісній звукоізоляції, природного освітлення, проникаючого через панорамні вікна SHUCO, сучасним системам вентиляції і кондиціонування Daikin. Більш ніж триметрова висота стель створює атмосферу вільного простору і підтримує концепцію бутикового стилю бізнес-центру.

Hillfort Business Mansion_реклама

Для розміщення автомобілів передбачено 93 паркомісця в трирівневому підземному паркінгу, що відповідає 1 паркомісце на 90 м2 офісної площі. Це рішення дозволить уникнути проблем з паркуванням в історичному і діловому центрі столиці. Безпека бізнес-центру забезпечується цілодобовою охороною, відеоспостереженням, а також системою контролю доступу. На всіх поверхах встановлені автоматична спринклерна система пожежогасіння, а також система димовидалення.

Однією з головних "родзинок" проекту є просторі відкриті тераси і великі балкони на всіх поверхах бізнес-центру, що дозволить насолодитися відпочинком в перервах між продуктивною роботою.

Hillfort Business Mansion_реклама

"Ми прагнемо створювати нерухомість світового рівня в Києві, - каже Ілля Величко, комерційний директор компанії "НЕСТ ". - Наш бізнес-центр, який знаходиться в пішохідній доступності від головної площі країни, буде повністю відповідати всім міжнародним параметрам офісної нерухомості класу "А" .

Проект кращих дизайнерів, архітекторів, концептологів і девелопера "НЕСТ" вигідно вирізняється своїм місцем розташування: в 5 хвилинах ходьби знаходиться Майдан Незалежності, представництва найбільших світових компаній, посольств і пам'ятників архітектури. У грудні 2019 року на всеукраїнській будівельній премії iBuild 2019, "Hillfort Business Mansion" був визнаний кращим проектом реновації історичного середовища і отримав нагороду, як відкриття року.

Hillfort Business Mansion_реклама

На сьогоднішній день бізнес-центр побудований, готується до введення в експлуатацію, а нові орендарі вже зараз можуть приступати до ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією про "Hillfort Business Mansion" можна ознайомитися на сайті http://www.nest.ua/hillfort

Залиште свій коментар

Вибір редакції