Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпропетровську на смітник викинули кілька тонн хліба

Кілька тонн хліба в упаковці гниють на смітнику поблизу Дніпропетровська. Місцеві мешканці годують ним курей і страждають від гризунів.

Хлібні гори з'явилися у Дніпропетровську. Втім, тих, хто подумав, що це ознака заможності та процвітання, чекає розчарування. Адже гори ті - на звалищі. У буквальному сенсі, на хлібний смітник у лісосмузі поблизу Дніпропетровська випадково натрапили місцеві мешканці. І були шоковані кількома тонами хліба у заводській упаковці, що гнили просто неба.

Коли саме у цій лісосмузі з'явилося "хлібне звалище" достеменно сказати може лише той, хто його створив. Місцеві мешканці знайшли його випадково. Варварством були обурені. Проте швидко знайшли використання простроченому продукту – на господарстві знадобиться.

Люди вивозили хліб мішками. Між собою подейкують – завод викинув, адже у звалищі продукція лише одного підприємства. За правилами торгівлі нереалізовану продукцію магазини повертають виробникові. Той її має переробити або утилізувати. Грошей на це шкода, ось і викинули. Втім, цю версію категорично відкидають на самому заводі.

Олег Романченко – керівник відділу маркетингу – каже, що хліб, який повертається вони переробляють у сухарі.

Виробник переконаний, хліб викинув хтось з реалізаторів. Їх у заводу більше тисячі у трьох областях України. Щоб дізнатись хто це тут навіть запровадили власне розслідування. Звіряють номери партій та дати виготовлення хлібу на смітнику з накладними, намагаючись вирахувати покупця.

До версії виробника схиляється і прокуратура. Втім, кажуть розслідування майже безперспективне.

Поки різні інстанції з'ясовують хто здатен на подібний вандалізм, залишки хлібу догнивають у лісосмузі, а місцеві мешканці потерпають від мишей, які розплодилися у благодатних для них умовах. Втім, навіть якщо винного і знайдуть найбільшим покаранням для нього буде хіба штраф за засмічення території пластиковою упаковкою. На кримінальну справу нанесена довкіллю шкода не тягне, а за злочини проти моралі у нас не судять.

Детальніше дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

У столиці подорожчав хліб

Вітчизняним хлібом можна отруїтися

Пекарі погрожують залишити Україну без хліба

Відео Хлібні гори

Залиште свій коментар

Вибір редакції