"Хлопці, з водою напряг". Опубліковано відео з нагрудної камери рятувальника, який гасив пожежу у "Вікторії"

Вогнеборці скаржились на слабкий тиск у гідрантах.

У Мережі з'явилось відео з ліквідації пожежі у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі. Як повідомляється, це запис з нагрудної камери рятувальника, який брав участь у гасінні.

На відео чути, як вогнеборці скаржаться на слабкий тиск води. Також можна побачити, як рятувальники обходили згарище, а крім того вцілілі корпуси та просили вимкнути всю електрику, аби запобігти розповсюдженню вогню.

"Щось хлюпає, але тиску недостатньо", - скаржаться на подачу води рятувальники.

ВІДЕО МІСТИТЬ НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ

В ніч проти 16 вересня в Одесі загорівся муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір "Вікторія". На момент загоряння в таборі перебувало 150 дітей. У корпусі, який загорівся, було 42 дитини. За інформацією журналістів, з вікон палаючої будівлі вистрибнули троє дітей. У ДСНС повідомили, що двоє дітей загинули під час пожежі, ще двоє отримали травми. Двох діток, які отримали травми, бригада швидкої допомоги доправила до обласної дитячої клінічної лікарні.

На Одещині оголосили жалобу через трагедію. ЗМІ назвали імовірну причину смертельної пожежі в дитячому таборі в Одесі. Увечері суботи, 16 вересня, поліція повідомила, що на згарищі "Вікторії" виявили рештки третьої жертви. Імовірно, це 12-річна дівчинка, яку розшукували після нічної трагедії.

Через смертельну нічну пожежу у дитячому таборі "Вікторія" низка чиновників відсторонені від посад. Директора дитячого табору "Вікторія" затримано як пряму посадову особу, що особисто відповідає за діяльність цього закладу. Місто пообіцяло компенсації родинам загиблих та постраждалих.

Залиште свій коментар