Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хлопець, який підірвався на боєприпасі у власному будинку, переніс операцію

Життю постраждалого нічого не загрожує.

17-річний хлопець, який підірвався на боєприпасі у власній оселі, вже переніс операцію. Хоча він досі  у реанімації, загрози його життю немає -  кажуть лікарі, йдеться у ТСН.12:00. 

Вибух пролунав у селищі Зоря на Донеччині. Мама підлітка повернулась із роботи додому і в зачиненому будинку знайшла скривавленого та непритомного сина. Хлопцю відірвало кисть лівої руки, також він отримав поранення грудної клітки та правого ока. У важкому стані дитину доправили спершу до Костянтинівської лікарні, потім перевезли до Харкова.

Нині в офтальмологічному відділенні обласної дитячої лікарні йому намагаються врятувати зір. Правоохоронці встановлюють, який саме  боєприпас  розірвався  в руках у підлітка, і де він його взяв.

"Було потрапляння в сусідньому селі, в Старомиколаївці, в склад боєприпасів. І ці боєприпаси розліталися на велику відстань. Ми можемо тільки припускати, що дитина знайшла якийсь вибухонебезпечний предмет саме після 25 травня", - каже директорка спеціалізованої школи.

Відео17-річний хлопець, що підірвався на боєприпасі, успішно переніс операцію

Хоча він досі у реанімації, загрози його життю немає, кажуть лікарі. Трагедія сталася у селищі Зоря на Донеччині. Мама підлітка повернулась із роботи додому і в зачиненому будинку знайшла скривавленого та непритомного сина. Хлопцю відірвало кисть лівої руки, також він отримав поранення грудної клітини та правого ока. 

17-річний хлопець, що підірвався на боєприпасі, успішно переніс операцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції