Хід Гідності: Богдан розповів подробиці святкування Дня Незалежності у новому форматі

Дата публікації
Перегляди
6198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хід Гідності: Богдан розповів подробиці святкування Дня Незалежності у новому форматі

Фото: УНІАН

Окрім ходу заплановано звернення президента та концерт.

Замість параду до Дня Незалежності, який скасував президент України Володимир Зеленський, у центрі Києва відбудеться захід у новому форматі під назвою "Хода Гідності". Про це під час пресконференції розповів очільник Офісу президента Андрій Богдан.

"Замість військового параду у радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, центральними вулицями пройде Хода Гідності. Цей захід у європейських традиціях має започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна", - зазначив Богдан.

За словами очільника ОП, Хрещатиком крокуватимуть представники різних родів військ, ветерани АТО, які зможуть приєднатися до своїх бригад, медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери. Також у ході візьме участь президент Зеленський і вище керівництво країни, після чого глава держави звернеться до громадян. Заплановано великий концерт, над яким працює відомий режисер.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скасував проведення параду за участі військової техніки у День Незалежності, а гроші для проведення параду обіцяє роздати на премії військовим. Планується виділити на грошове заохочення 300 мільйонів гривень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Богдана
Дата публікації
Перегляди
6198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація