Ходить роздягнена і зносить мотлох: у Дніпрі безпритульна жінка поселилася біля дитсадка

Ходить роздягнена і зносить мотлох: у Дніпрі безпритульна жінка поселилася біля дитсадка

Раніше вона жила у квартирі, але за борги жінку виселили і вона опинилася на вулиці.

У Дніпрі безпритульна жінка поселилася в альтанці поряд з дитячим садочком. Жінка ходить гола та наносить мотлох у своє помешкання.

Про це розповідають у соцмережах місцеві мешканці.

"Вона проживала в будинку на Тополі, але через великі борги і асоціальну поведінку опинилася на вулиці. Тепер вона живе в альтанці на Тополі. Люди, які проживають в будинку №13 не дуже раді такому сусідству, так як цю альтанку вона перетворила на велике звалище, може ходити роздягнена, а через цей садок діти йдуть в школу", - розповідають очевидці.

сміття

Користувачі в соцмережі про цю жінку знають. Раніше вона жила у квартирі, і перетворила її на сміттєзвалище, але за борги її виселили, і вона опинилася на вулиці. Про це вони розповіли у коментарях:

  • Квартира була неприватизованою, дочка цієї жінки квартирним питанням не займалася, ось і відібрали ... Взагалі, жах, що коїться. І немає служб, щоб жінку кудись влаштувати, а не залишити бомжувати.
  • Жах! Я її бачила, вона дивна. Мені здається, нею повинна зайнятися служба примусової психіатрії. 
  • Це Люба, жила на першому поверсі в нашому під'їзді, так звана "сміттєва королева". Її виселили з квартири, начебто за борги, але там історія каламутна, наче незаконно, і дочка її теж прописана була в квартирі. Мені її шкода, вона хвора людина, хоч і страждав від її сміття весь под'їзд- щури, сморід, друзі бомжі ... Але, на жаль, її  хоч куди переселити, буде одне і теж. Вона збиратиме сміття ... Співчуваю жителям 13-го будинку. Вона нікому не потрібна. Живе, як може, як жила багато років.
скрін сміття

Поки ж мешканці сподіваються на рішення долі "сміттєвої королеви" місцевою владою.

Нагадаємо, що три доби просто неба прожив дев`ятирічний хлопчик в Одесі в одному з одеських парків  разом з батьками. Дорослі втратили роботу, тому не мали чим платити за орендоване житло. Родина опинилася на вулиці.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів