Холера в Маріуполі: до міста терміново прибув глава Мінздоров'я

Олександр Аніщенко прилетів до Маріуполя, щоб з'ясувати ситуацію навколо спалаху холери. Стан здоров'я одного з хворих погыршився.

Новопризначений міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко у понеділок терміново прибув до Маріуполя, щоб з'ясувати ситуацію навколо спалаху холери в місті.

Аніщенко відвідає інфекційну лікарню, де лікуються хворі на холеру і проведе нараду з керівниками обласного та міських управлінь охорони здоров'я.

Нагадаємо, у Маріуполі було зареєстровано три випадки гострої кишкової інфекції, викликані холерним вібріоном. Вік хворих - 55 років і старше.

За попередніми даними епідеміологічного розслідування, хворі готували і вживали рибу, виловлену в Азовському морі.

Через спалах холери у Маріуполі були закриті всі пляжі. Прем'єр Микола Азаров доручив посилити санепідконтроль місць відпочинку, питної і морської води на півдні України.

Також Азаров доручив щоденно проводити санітарно-профілактичні заходи в дитячих санаторіях і таборах відпочинку.

"Наше завдання – не допустити виникнення нових спалахів хвороби. Діти та їхні батьки повинні отримати стовідсоткову гарантію, що держава забезпечить здоровий і безпечний відпочинок", - наголосив глава уряду.

Зауважимо, що, за останніми даними, стан здоров'я двох хворих задовільний, в одного спостерігається гостра ниркова недостатність.

Читайте також:

У Маріуполі через холеру закрили усі пляжі

У Маріуполі виявлено холеру: госпіталізовано трьох людей

Міністерство охорони здоров'я очолив педіатр з Донбасу

Жертвами холери на Гаїті стали більше 4 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: