Холеру шукають вже й на Одещині

СЕС почала почала відбір проб морської, прісної й стічної води для перевірки дослідження на холеру. Також досліджується риба. Результати всіх досліджень будуть готові 6 червня.

Фахівці Одеської обласної санітарно-епідеміологічної служби почали відбір проб води для перевірки на наявність холери в Одесі й Одеській області. Про це повідомив завідувач відділу особливо небезпечних інфекцій Санітарно-епідеміологічної служби Одеської області Олександр Волков.

"На сьогодні, з 1 червня, ми почали відбір проб морської, прісної й стічної води для перевірки дослідження на холеру. Проби відбираються раз на тиждень. Є 107 точок на території області. Ми відібрали проби 1-2 червня - по Одесі відібрано 28 проб", - сказав Волков.

За його словами, що також досліджується риба, і результати всіх досліджень будуть готові 6 червня.

Також почато обстеження всіх хворих з дисфункцією кишечника. Станом на 3 червня обстежено 48 чоловік, у яких холери не виявлено.

Волков додав також, що в Одеській області останній випадок захворюваності холерою був зареєстрований в 1999 році.

Нагадаємо, 2 червня Державна санітарно-епідеміологічна служба підтвердила п'ятий випадок холери в Маріуполі Донецької області. Попередні причини захворювання - потрапляння в організм морської води або вживання в їжу риби з Азовського моря.

Читайте також:

У Криму не знайшли холеру

Після паніки в Маріуполі Севастополь готується до спалаху холери

У Маріуполі через холеру закрили усі пляжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: