Холодницький хоче, щоб Насірову обрали запобіжний захід до понеділка

Дата публікації
Холодницький хоче, щоб Насірову обрали запобіжний захід до понеділка

Назар Холодницький / УНІАН

Однак Холодницький наголосив, що час обрання заходу залежить від суду.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вживає всіх передбачених законом заходів для якнайшвидшого обрання запобіжного заходу підозрюваному Голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову.

Про це 4 березня повідомили на сторінці САП у Facebook.

Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив:

"Ми будемо вживати всіх передбачених кримінальним процесуальним законом заходів для забезпечення проведення судового засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному сьогодні чи завтра, в передбачені законом строки, в тому числі й за участю підозрюваного через засоби відеозв'язку".

При цьому він додав, що винесення відповідного рішення до понеділка, 6 лютого, залежить тільки від суду.

"Водночас це питання до суду чи зможе він провести засідання у вихідні дні. Однак, ми маємо уникнути звинувачень сторони захисту в тому, що слідчі чи процесуальні дії погіршують стан здоров'я підозрюваного", — сказав Холодницький.

Нагадаємо, об 11 ранку у суботу, 4 березня, Романа Насірова у супроводженні представників НАБУ вивезли з лікарні "Феофанії". Пізніше стало відомо, що його перевозять до Інституту кардіології у Києві з метою провести обстеження, щоб виявити точний діагноз.

Зазначимо, у ніч проти 3 березня детективи НАБУ та Антикорупційної прокуратури вручили підозру голові Держфіскальної служби Роману Насірову. Затримання відбувалось у столичній лікарні "Феофанія". 

Співробітникам Бюро довелося зачитувати підозру, поки чиновник із заплющеними очима і нібито непритомний лежав на величезному двоспальному ліжку палати. Згодом лікарі діагностували у 38-річного фіскальника інфаркт міокарда і закутаного у ковдру на реанімобілі переправили до іншого відділення медзакладу. Наступного дня після серцевого нападу Насірова повезли на процедури. Пізніше діагноз не підтвердився.

На час розслідування Насірова відсторонили від посади.

Наступна публікація