Холодницький спрогнозував, коли запрацює Антикорупційна прокуратура

Подати документи для участі в конкурсі на посаду можна до 27 грудня.

Антикорупційна прокуратура остаточно буде сформована на початку лютого 2016 року.

Про це розповів антикорупційний прокурор Назар Холодницький в інтерв'ю "Українській правді".

"Ми плануємо, що 100% прокуратура буде укомплектована близько 10 лютого", - наголосив він.

За словами Холодницького, за три дні прийшло більше 50 охочих взяти участь у конкурсі, документи ж можна подати до 27 грудня.

"Ми 16 грудня оголосили початок конкурсу, 33 вакантних посади – 30 процесуальних керівників і 3 прокурори в статистично-аналітичний відділ, аналітики, грубо кажучи. З п'ятниці вже почали збір документів", - наголосив очільник Антикорупційної прокуратури.

До того ж Холодницький зауважив, що через новорічні та різдвяні свята тестування на знання законодавства змушені відкласти до 9-10 січня, а другий етап планується на 16-17 січня, після чого почнуть проводити співбесіди з тими, хто пройде перші два етапи.

"Буде тест на законодавство, тест на general skills, у проведенні якого нам в останній момент погодилися допомогти американські партнери, і співбесіда", - додав він, зазначивши, що зараз важливо обрати достойних та професійних людей, які не боятимуться викликів під час боротьби з корупцією.

Нагадаємо, Шокін остаточно визначився із керівництвом Антикорупційної прокуратури. У ГПУ назвали очільників адміністративних посад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: