Холодницький заявив про неймовірні суми, які вилучили в борців з податковими злочинами у Києві

Детективи вважають, що гроші отримані незаконним шляхом.

Детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки у приміщенні Слідчого управління фінансових розслідувань у Шевченківському районі Державної фіскальної служби у Києві.

Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Посадовці за змовою із адвокатом у кримінальному провадженні вимагали у підприємця хабар в розмірі 36 тис. дол. за сприяння в ухваленні "правильних" процесуальних рішень, а також про повернення раніше вилученого майна.

Крім того, під час обшуків в службовому кабінеті одного з керівників Слідчого управління вилучено близько 300 тис. дол., більше 100 тис. євро, понад 30 тис. фунтів стерлінгів та 1,5 млн грн.

"Зважаючи на оперативну інформацію та суму коштів, виявлених під час обшуку, існує обґрунтована підстава вважати, що така сума готівкою не могла з'явитися на робочому місці "борця з податковими злочинами" законним шляхом. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу горе-податківцям", - зазначив Холодницький у своєму Facebook.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура провела обшуки та затримання у справі Одеського припортового заводу. За словами Холодницького, у справі достатньо доказів для вручення підозри в здійсненні розтрати грошей в особливо великому розмірі двом досить високим посадовим особам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: